Розблокування Related з першої апеляції

Related – це одне з найпоширеніших блокувань, з яким виникають проблеми в розблокуванні Amazon-акаунтів. Зв’язок між акаунтами можуть знаходити як прямий (зв’язок по ідентифікаційних документах), так і по одному з основних факторів. В матеріалі ми розберемо кейс з другого виду зв’язку. 

Ситуація

До нас звернувся клієнт з блокуванням акаунта по причині: related. Провівши перевірку всіх можливих зв’язків – єдиний фактор, що міг би бути пов’язуючим, була адреса преп-центру в Business address, яка була додана для отримання повернень. 

Обговоривши цей фактор, ми підтвердили з клієнтом, що дана адреса використовувалась і в інших акаунтах-клієнтів преп-центру. 

Рішення

Перша задача – це вибір стратегії. Саме від стратегії залежить 90% успішності рішення. Оглянувши дані – ми зрозуміли, що даний кейс можна вирішити апелюванням, а саме – довести Амазону, що зв’язки, які були створені були повністю розірвані.

Друга задача – підготовка додаткових документів-доказів такого факту. Оскільки договір з преп-центом не було укладено – ми підготували шаблон документів для підписання з двох сторін. Цей документ був основою для подальшого апелювання.

Третій крок – очищення даних для внутрішнього підтвердження розірвання зв’язків. Разом з клієнтом очистили архіви даних, видаливши всі старі дані, які вже не використовуються або не належать напряму клієнту – картки та адреси. 

Четвертий крок – підготовка апеляції, в якій розписано всі зв’язки та причини такого блокування, а також кроки що були зроблені для знищення таких зв’язків та превентивні дії.

Результат 

Акаунт успішно активовано відразу ж після першої апеляції. Всі дії для такого результату було виконано за 5 робочих днів.

Рекомендації

Related може бути складним блокуванням лише у випадку, коли пов’язуються акаунти з однаковим власником. В цьому випадку, єдиний шлях для розблокування – це розблокування пов’язаного акаунту.

Важливо розуміти, що related – це не блокування за мультиаккаунтинг, а результат блокування всіх акаунтів у власності через блокування одного з них.

Якщо ж власники різні – то це можна вирішити апелюванням, пояснивши зв’язки та надавши документи-підтвердження.

Замовте КОНСУЛЬТАЦІЮ зараз

Гарантовано надамо цінну інформацію безпосередньо для вашого бізнесу

Інші кейси
команди 4b

Як юристи 4B відстояли право клієнта на торгову марку, яку неправомірно зареєстрували несумлінні конкуренти

Запити наших клієнтів часто стосуються прав інтелектуальної власності (ІВ). У юристів 4B є експертиза щодо здійснення патентного пошуку, реєстрації патентів та авторського права. Також вагому частину нашої повсякденної практики складає реєстрація торгових марок (ТМ) у різних країнах світу. Один із найцікавіших випадків у сфері реєстрації ТМ ми хочемо представити вашій увазі в цьому кейсі. Декілька […]

Як юристи 4B закрили найбезнадійніший запит інвойсів на Amazon та розблокували акаунт клієнта за 4 кроки

Працювати з постійними клієнтами – одне задоволення. Це означає знати всі тонкощі їхнього бізнесу, вимоги, побажання та, звісно, бути впевненими у чесності та прозорості компанії. Чергове звернення клієнта – ще одна можливість продемонструвати свої професійні якості та довести, що для команди 4B як експертів своєї справи немає нічого неможливого.   Саме таким клієнтом для нас є […]

Аутсорсинг бухгалтерського обліку для нового бізнесу на Amazon

Часто в нашій компанії клієнти розглядають питання: що вигідніше – наймати власного бухгалтера чи вести бухгалтерію у співпраці з нашою компанією? Клієнт   Середньостатистичний новий бізнес в США, зокрема підприємця, який розпочинає свою діяльність на Amazon. Він має творчий підхід і займається розробкою власних продуктів. Щодо цифр: Ситуація Наш клієнт, при всій своїй творчій ініціативі та […]