Послуги для учасників Amazon

Для компаній, які працюють на торговому майданчику Amazon, наші фахівці пропонують рішення всіх виникаючих завдань і супровід торговельної діяльності. Серед найпоширеніших: отримання і відправка валютних платежів без загроз супутніх валютних ризиків, які виникають при роботі з м’якими валютами (наприклад, гривнею), а також без банківських комісій при конвертації валют.

Також фахівці «4В» супроводжують відкриття банківських рахунків компаній клієнтів в європейській і американській юрисдикціях. Наявність таких рахунків значно підвищує рівень довіри контрагентів, а також дозволяє компанії не потрапляти під валютні обмеження, встановлені Національним Банком України.

Ми знаємо, як оптимізувати оподаткування отриманого прибутку за допомогою побудови корпоративної структури. З урахуванням особливостей вашого бізнесу наші фахівці збудують максимально ефективну корпоративну структуру, яка не тільки дозволить зменшити відсоток податку, що сплачується, до показника – 2-4%, але і захистити вашу компанію від законодавчої невизначеності, яка, на жаль, сьогодні так характерна українським реаліям.

У нас вже є великий досвід роботи з учасниками Amazon, як в Європі, так і в Америці. Ми допоможемо і вам почати працювати з найбільшим торговим майданчиком законно і максимально безпечно для вашого бізнесу.

Ми допоможемо вам налагодити роботу з Amazon